O nás

atec_logoATEC automatizačná technika s.r.o. pôsobí na trhu od roku 2001, je dcérskou firmou spoločnosti ATEC GmbH z Mníchova a členom VESCON Group. ATEC je projektovo orientovaná firma, ktorá zabezpečuje pre svojich obchodných partnerov komplexné dodávky v oblastiach ako sú priemyselná automatizácia, robotika, manipulačná a dopravníková technika, vývoj a realizácia jednoúčelových strojov a technologických zariadení.
ATEC pôsobí ako systemový integrátor v oblasti autamatizovaných systémov riadenia pre automobilový priemysel a to zvarovne, lakovne, montáž pohonu a podvozku, konečná montáž, pre strojársky priemysel a pre potravinársky priemysel. ATEC dodáva svoje produkty a služby zákazníkom na Slovensku, v Maďarsku, Rakúsku, Nemecku a Čechách. Je certifikovaný podľa ISO 9001:2008.

Partnerské vzťahy s materskou spoločnosťou ATEC GmbH v Mníchove, inovačný potenciál manažmentu, lokálny tím a integrovaný manažérsky systém sú zárukou neustáleho napredovania a špičkových výkonov. ATEC je od roku 2011 súčasťou skupiny VESCON GROUP, čím potvrdil a posilnil svoju pozíciu úspešnej a spoľahlivej spoločnosti v oblasti automatizačnej techniky na Slovensku.

 

Kariéra

Vescon Group

Certifikáty

Obchodné podmienky